MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+7
Saša
Mare
Kym
Baja
lija
Labud
Mr. Majevica
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 8:59

Laughing Dje si Labude ? Jel' to nekim povodom torta ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 9:05

jeste druze, ma lija mi dala neki link za takmicenje u slikama koje smo sami slikali...
Glasanje je trajalo 15 dana i moja je slika pobijedila..
Pa eto to je taj povod za cast...
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 9:58

cheers Svaka cast Labude i za sliku i za tortu, zivjeli! pijane
Gdj si Dr. Majevica, ne das se "vidjeti" Laughing ?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 10:04

cheers Dobar dan Lijo ! Evo me malo dijelio Posmatrach i tako to Laughing ..u sav sam se ,,umrljo,, od torte.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 10:05

Da ti nije kakvo pivo pri ruci, Baraba oblijece oko slasticarne, ali izgleda da totrta nije prava stvar za razbudjivanje. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 10:13

Pomaze Bog domacinskoj kuci cheers
Dje pivo vako rano lijo Very Happy evo mene po votki tresem ko nasa braca po vjeri Rusi serbian
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 10:18

cheers To Brate ! Jel' TROJKA,, ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:13

Dan svima... Sta se radi?

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:19

Mr. Majevica ::
cheers To Brate ! Jel' TROJKA,, ? Laughing

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 2rogy1j
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:20

D4 ::
Dan svima... Sta se radi?

Pozdrav

Pa dje si ti mala Very Happy
Jos nisi poderala te sandale Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:21

D4 ::
Dan svima... Sta se radi?

Pozdrav
Cao D4, pa gdje si ti?
Ajde na kapucino, lijin specijalitet. Ne sjecam se kad sam sa nekom djevojkom ovdje pila, stalno musko drustvo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:29

Evo jedan pravi talijanski cappuccino Very Happy

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 K12gxh
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:34

BARABA ::
D4 ::
Dan svima... Sta se radi?

Pozdrav

Pa dje si ti mala Very Happy
Jos nisi poderala te sandale Razz Very Happy

Hvala ti za to mala...Very Happy

Da ih promijenim`? malo zaladnilo..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 13:37

lija ::
D4 ::
Dan svima... Sta se radi?

Pozdrav
Cao D4, pa gdje si ti?
Ajde na kapucino, lijin specijalitet. Ne sjecam se kad sam sa nekom djevojkom ovdje pila, stalno musko drustvo. Very Happy

Moze Lijo, ako i kapucino, mogu ti reci da ni ja odavno ne popi kafu sa djevojkom, neznam da li cu imati sta reci...ali ti si tu da me malo poguras, ako nista..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 15:23

cheers Pa dje si ti D4 ovijeh dana ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 15:36

Pa evo me MR , ziva sam jos uvijek...Very Happy
Trenutno sam kuci i ne mrdam, tehnicki problemi, ali bice bolje...

Sta novo kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 16:14

Ne daj se D4 cheers nije valda nishta strashno Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 16:16

Nebi trebalo da bude..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 16:19

Onda ne daj se ! cheers

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 CajMenta

Jel' ti moze chaj od nane pomoc' ? Samo pazi da se ne oprzish ,vruc je Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 16:30

Mr. Majevica ::
Onda ne daj se ! cheers

Jel' ti moze chaj od nane pomoc' ? Samo pazi da se ne oprzish ,vruc je Laughing

Kakav caj bre, daj joj rakije da se razveseli, pa mozda i zapjevamo kolo
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 17:23

A, mozel' za Milorada jedna kabeza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 17:43

Sta je to Kyme?
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 18:28

lija ::
Sta je to Kyme?

Vjeruj mi lijo da ne znam. Very Happy Za kabezu sam cuo od Milorada iz serije "Ljubav na seoski nacin"

A evo sta kaze wikipedia. Very Happy

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B0


_____________
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 21:25

Pa gdje ste ljudi , jeste li me pozheljeli ?
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 21:35

cheers Jashta Mare, pa gdje li si se ti ,,odmetnuo,, ? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 21:54

Ma kandidovao sam se za predsjednika Galaksije , pa sam u frci zbog pred izborne kampanje . Josh sutra treba da idem na Uran radi nekih pregovora oko glasachkih kutija , a zhena nece da mi opegla skafander , pa sve moram sam .

A vi kako ste pa ste ?
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 21:57

Jasta Mare, nego pozelili..

Ako te proglase za presednika tesko nama..Very Happy
Bolje onda da te zena ne pegla...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 22:36

D4 ::
Jasta Mare, nego pozelili..

Ako te proglase za presednika tesko nama..Very Happy
Bolje onda da te zena ne pegla...Very Happy
Ma to da mi zhena pegla , ja govorim , nako radi raje , a zna se ko je gazda u kuci .

A ovo za predsjednika galaksije , znachi , nemojte da brinete uopshte , ja nudim najkvalitetniji program , za sve stanovnike svemira a i i shire. Shto mi sigurno obezbjedjuje pobjedu na ovim izborima.
Kao prvo , pokrpicu im sve crne rupe , gdje god reknu da treba ,
Kao drugo , mojim glasacima cu asfaltirati prilaz kucama , pecinama , i svim ostalim stambenim objektima.
Kao trece , obezbjedicu stanovnicima Marsa nove izvore hrane (preko shtele iz Bijeljine) u Seberiji .
I kao cetvrto i najbitnije, legalizovacu eurokrem na Jupiteru .

Shta sad kazhesh ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 22:55

Mare nemoj da ti izbacim aferu onu sa drvima neochekicanim, sto si izvlacio bez Riste shumara lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyPon 1 Sep - 23:08

De , de ajde budi malo chovjek ,pa zar tako za prvog Srbina kandidata za predsjednika galaksije . A taman sam mislio da te stavim za ministra za vodoprivredu na Merkuru , a ti odma na sav glas , Mare krao drva . Pa shta junchici mogu povuc na kolima drva , nema ni metar i to neke oblice , suvarci , u ostalom to je bilo sve za vashe dobro .
Budite pametni , i zaokruzhite broj 12983 na glasachkom listicu , jer koji bi drugo .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 0:09

Dobro sta cemo, ocemol primat ministarke... ja bi otvorio koje radno mjesto da se sto vise cura zaposli..
Tako da danas-sutra, kad dodje stani-pani, sa Rusima i Kinezima da se i mi imamo s cime pofaliti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 2:21

Mare ::

Kao trece , obezbjedicu stanovnicima Marsa nove izvore hrane (preko shtele iz Bijeljine) u Seberiji .

Mare, sto se tice vode, nista ne brini, kym je vec obezbijedio vodu na Marsu. Wink


https://2img.net/r/ihimizer/img296/8539/firstpictureofwateronmaev8.jpg


________________
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 6:43

Dobro jutro narode ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 7:50

jutro i od mene...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 9:01

'Brojtro cheers
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 10:20

D jutro
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 10:30

Pa dje si ti kono... nema te ko da ces poskupiti Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 10:41

Evo kono kafica Very Happy


Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 16ay23d


Pomilovo bi ti macu al me strah da me ne ogrebe serbian
Nazad na vrh Ići dole
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 15:30

Hvala Baraba... Evo prava talijanska kafica?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 15:55

D4 ::
Hvala Baraba... Evo prava talijanska kafica?

Yo yo :shajka:


Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 1zme875

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 If1t9f


Evo jos jedna turska kafica ko voli i malo se zasladite Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyUto 2 Sep - 16:12

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Rsx6vo


Ako ima gladnih neka se pridruze pijane
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptySre 3 Sep - 17:42

Sta je ovo, na stolu nema nista od onog "smoka"(ukusna hrana-stari majevicki izraz) Shocked
neko sve "opirio", a nije se ni prijavio? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptySre 3 Sep - 21:35

Rolling Eyes e jes' se ,,tuklo,, bez mene !
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptySre 3 Sep - 21:39

Mr. Majevica ::
Rolling Eyes e jes' se ,,tuklo,, bez mene !

Tebe nikad nema kad se jede i pije... ti dodjes samo kad se treba sta raditi Very Happy snoozer
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptySre 3 Sep - 21:44

Mr. Majevica ::
Rolling Eyes e jes' se ,,tuklo,, bez mene !

Evo, kym je nesto sacuvo i za tebe. Very Happy

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Photo1749iq8
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptySre 3 Sep - 21:48

cheers Nisi valjda zbog mene isprljo ringlu ? Laughing E svaka ti chast, mirishe dovde ! Laughing


Citat :
Tebe nikad nema kad se jede i pije... ti dodjes samo kad se treba sta raditi

Shta cu kad sam vrijedan ! Laughing snoozer
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Labud

Labud


Number of posts : 4485
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.04.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyČet 4 Sep - 7:10

dobro jutro radni narode....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyČet 4 Sep - 7:19

Jutrooooo ! sunny Evo ulice vrve od djaka ! Shkola se zahuktava study Laughing K'o u koshnici je ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyČet 4 Sep - 8:34

Pomaze Bog domacinskoj kuci!!!
Evo da se i ja javim pre nego mi pocne skola
serbian
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 EmptyČet 4 Sep - 9:48

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 15dtpw7


Ajte na dorucak, ja sad spremio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 15 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: