"Titovim stazama revolucije" Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

"Titovim stazama revolucije"

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1"Titovim stazama revolucije" Empty "Titovim stazama revolucije" Sre 6 Feb - 14:43

lija

lija

Da li je neko isao na takmicenje koje se zvalo "Titovim stazama revolucije"? lol!

Prvi



Isao i pobjedjivao redovno Embarassed

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Ja treb'o ,pa nashili boljeg !

https://majevica.forumakers.com

Prvi



Sta da kazem, proces ispiranja mozga je kod mene skoro bio dovrsen, da nije bilo jednog dogadjaja iz 84 mozda se ne bih otrijeznio.

lija

lija

Meni je istorija bila najmrzi predmet u skoli, podrazumijeva se poslije muzickog Laughing

D4



Da isla sam, ali na pripremanje i ciscenje prije i posle priredbi... Very Happy

7"Titovim stazama revolucije" Empty Re: "Titovim stazama revolucije" Čet 14 Feb - 11:16

ZVEZDICA

ZVEZDICA

Ma, da. bihind

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu