Milino Selo Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Milino Selo

+13
stecak
loparac-98
Slavuj
mirosavcan
lavpanter77
Sasulja
Kym
lija
Majevica
Tojic
zabrdjac
smokvica
Mr. Majevica
17 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Milino Selo Empty Milino Selo Sub 28 Mar - 11:54

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Poshto nemam nekih, tekstova i informacija iz starih vremena (za sada Laughing ) da krenemo sa geografskim polozajem :

Milino Selo Milinoselo.th

Babajacha Milino Selo Babajacha.th

Jovici Milino Selo Jovici.th

Jovici i Janjici Milino Selo Joviciijanjici.th

Kosa Milino Selo Kosab.th

Molitvishte Milino Selo Molitvishte.th

Perici i Milovanovici Milino Selo Periciimilovanovici.th

Petrovici Milino Selo Petrovici.th

Rikici Milino Selo Rikici.th

https://majevica.forumakers.com

2Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 28 Mar - 12:05

smokvica

smokvica

ajd,ako mozete naci od kad postoji selo i odakle je narod sto ga je naselio.
hvala unaprijed!

3Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 28 Mar - 12:07

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Dva videa :



https://majevica.forumakers.com

4Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 28 Mar - 12:49

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Bioenergetičar, iscelitelj i vidovnjak STOJAN SEDLAREVIĆ GROM iz Milinog Sela

Spasavam ljude od zla i ovisnike od heroinskog pakla

Stojan Sedlarević može da predvidi sudbinu, da vrati u život "otpisane slučajeve", da skine crnu magiju, ali i da pomogne zavisnicima od heroina

Moj bioenergetski potencijal veoma je jak i može da "podigne" čoveka koji je godina bio nepokretan

U malom severnobosanskom gradiću Loparama, smeštenom pored magistralnog puta Bijeljina - Tuzla, živi Stojan Sedlarević Grom koji izlečio mnoge kojima tradicionalna medicina nije mogla da pomogne.
"Nadimak sam dobio od naroda, valjda zbog uspešnih izlečenja. Bavim se alternativnom medicinom tek od 2004. godine, mada od malih nogu osećam da se u meni 'krije' neki dar. Imam jak bioenergetski potencijal, a i vidovit sam. Zašto je Bog baš meni dao sve ove 'darove', ni sam ne znam, mogu samo da mu se zahvalim", na početku razgovora ističe Sedlarević. On kaže da se prekretnica dogodila pre tri godine kada je doživeo kliničku smrt. Tada mu se "obratila" Sveta Petka, i naredila mu da pomaže ljudima. Kaže da ju je sanjao i pre toga, ali da nije obraćao pažnju na njene poruke.
"Tražio sam objašnjenje i od popova i od hodža. Nisam želeo da krenem 'grlom u jagode', pa sam hteo i njihov blagoslov za svoj rad i dobio sam ga", ističe loparski Grom.

Krstovi na dlanovima
Stojan kaže da je ponosan na to što je baš njemu "povereno" da leči ljude. "Na dlanove su mi 'ucrtani' krstovi, kroz njih protiče moja isceliteljska i bioenergetska moć i ulazi u telo bolesnika. Bioenergetski potencijal mi je veoma jak i može da 'podigne' čoveka koji je godinama bio nepokretan. Ruke polažem na telo pacijenta i one poprimaju funkciju svojevrsnog skenera upućujući me na koje delove tela da usmerim bioenergiju. Često mi pacijenti pričaju da, kada nad njih nadnesem ruke, osećaju širenje toplote i blage udare struje, koja pogađa baš obolelo mesto i bolest tera iz njih", ističe ovaj iscelitelj.

Salivanje strave
"Zna se koliko na ovom prostoru ima crne magije, ne može se živeti normalno od tih zlih ljudi. Ako posumnjam da je neko pod crnom magijom, prvo mu salijem stravu jer po obliku olova ili razlivenog voska vidim šta je sa čovekom, koji je stepen crne magije prisutan i tada znam šta treba da radim. Ljudi su puni negativne energije, ona je stalno prisutna oko nas i struji kroz zemlju i atmosferu i tako ulazi u naše domove, duše i porodice. Od toga se treba zaštititi", kazuje Stojan.

Božje trave
"Ukoliko vidim da je neko pod uticajem magije, dajem mu 'učenu' vodu i zaštitne amajlije od 'božijih trava' - bosiljka, božijeg drvceta i tisovine. Spajam rastavljene, usmeravam ljude koji ne mogu da nađu pravi put u životu. Često se molim za njih", ističe nam iscelitelj.

Spas iz narkomanskog pakla
Stojan napominje da kod njega dolaze i narkomani. "Oslobađam ih nervne napetosti i glavobolja koje imaju kada ih 'hvata' kriza. Pomažem im da u svetu vere pronađu put spasa za beg iz narkomanskog pakla. O tim metodama ne mogu da govorim, a inače koristim raznovrsne metode rada i pružanja pomoći. Dakle, ne radim sa svim pacijentima na isti način. Tokom većine tretmana stojim iza pacijenta tako da mu je krst iznad glave, kao štit od zla. Ikone mu stavim ispod ruku, a on treba da gleda u 'belog anđela' zaštitnika. Pacijenti tada najčeđće plaču, vrište i reaguju na razne načine. Moram reći da sam posle tretmana i sam pod uticajem negativne energije, a sa sebe je skidam hladnom vodom."

https://majevica.forumakers.com

5Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 28 Mar - 22:31

smokvica

smokvica

ovo nije bilo potrebno da postavis,sa tim "isceljiteljem" sam odrasla,ovo vec sve znam Very Happy
al je dobro za druge koji ne znaju,mogu da procitaju.

6Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 30 Apr - 17:28

smokvica

smokvica

cula sam da krajem maja u milinom selu nastavlja se asfalt raditi?
da li neko zna tacne informacije?

7Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 30 Apr - 17:38

zabrdjac

zabrdjac

gdje moze da se upise u milino selo u skolu? al ja bih obje smjene ako moze da idem. ili po mogucnosti i u trecu pig

8Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 30 Apr - 18:34

smokvica

smokvica

a sto Question Rolling Eyes

9Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 30 Apr - 18:48

zabrdjac

zabrdjac

pitaj živku hehehehe

10Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 3 Maj - 23:58

smokvica

smokvica

PREZIMENA:

Mitrovic
Markovic
Prisic
Stevanovic
Djuric
Stojanovic
Peric
Stevic
Nakic
Maksimovic
Jovic
Lukic
Spasojevic
Rikanovic
Lazic


to ja sto znam,a ima i sto se ne mogu sjetiti Crying or Very sad

11Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 16 Avg - 23:42

smokvica

smokvica

obecala sam koju sliku iz milinog sela,pa evo da ispunim obecanje... Very Happy
ovo je samo proba,bice jos slika...

Milino Selo Cimg1181c

12Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 8:09

zabrdjac

zabrdjac

jel' ovo ugljevik u pozadini?

13Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 12:34

Mr. Majevica

Mr. Majevica

zabrdjac

jel' ovo ugljevik u pozadini?

Shto ,,babi,, milo u snu joj se snilo ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

14Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 14:53

smokvica

smokvica

hehehe....ovo je prema brckom.... Very Happy

15Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 15:03

smokvica

smokvica

Milino Selo Cimg1192

ovo je prema ugljeviku...
Milino Selo Cimg1194

pogled prema zutavki Smile
Milino Selo Cimg1196m

16Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 15:11

smokvica

smokvica

a ovo je novija gradnja kuca u mom kraju...

Milino Selo Cimg1179g
Milino Selo Cimg1190
Milino Selo Cimg1207

17Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 16:24

Mr. Majevica

Mr. Majevica

cheers E Smokvice, svaka ti chast ! Fotke su super ! Da malo ,,osmotrimo,, i M. Selo.. Laughing

https://majevica.forumakers.com

18Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 16:29

Tojic

Tojic

Ipak su mi ljepse ove novije kuce od starih,pogotovo ova treca Very Happy

19Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 21:23

Majevica

Majevica

Ja imam bolju kucu jos nisam gastarbajter. Cool

20Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 22:37

smokvica

smokvica

e,super kad vam se svidja Very Happy
a,ti majevica,ako imas takvu kucu,slikaj pa postavi da vidimo kakva je.

21Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 17 Avg - 22:58

smokvica

smokvica

evo i slika od puta,a kad budem sledeci put isla,slikacu asfalt,da vidimo kako ce to ispasti Very Happy

Milino Selo Cimg1182z
Milino Selo Cimg1205n
Milino Selo Cimg1208d
Milino Selo Cimg1211a

22Milino Selo Empty Re: Milino Selo Uto 18 Avg - 12:44

Tojic

Tojic

Very Happy Dobar "Merdzo" Very Happy

23Milino Selo Empty Re: Milino Selo Uto 18 Avg - 14:21

smokvica

smokvica

hahahaa.....mislis,dobar znak od mercedesa Very Happy

24Milino Selo Empty Re: Milino Selo Uto 18 Avg - 15:10

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Merdzo i ne osjeti dal' je asfalt ili nije ! Laughing Mashina !

https://majevica.forumakers.com

25Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 27 Avg - 1:15

lija

lija

Lijepe fotke Smoki! cheers
A Catinovaca? Very Happy

26Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 27 Avg - 1:39

Kym

Kym

A Catinovace nema. Very Happy

27Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 27 Avg - 1:41

lija

lija

Ja jos posla da napisem, da ces ti uloziti protest zbog tog propusta. Very Happy

28Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 27 Avg - 15:33

smokvica

smokvica

e,catinovace nema Very Happy
lijo,hvala...

29Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 23 Sep - 0:43

smokvica

smokvica

Milino Selo Cimg1181e
pogled prema brckom

30Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 23 Sep - 0:46

smokvica

smokvica

Milino Selo Cimg1186i
evo jos jedna slika iz mog sela Very Happy

31Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 19 Dec - 14:59

Sasulja



Ima li kakvih dokaza da je "vidovnjak" i Milina Sela kome pomogao????

32Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 20 Dec - 14:47

lavpanter77



STA IMA NOVO U MILINOM SELU NISAM DUGO BIJO POZDRAV OD MITROVICA IZ CH

33Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 30 Dec - 22:30

smokvica

smokvica

mitrovici,ima novi asfalt,sad nam se selo ponovo rodilo,milina proci kroz selo Very Happy

34Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 30 Dec - 22:32

smokvica

smokvica

Sasulja ::Ima li kakvih dokaza da je "vidovnjak" i Milina Sela kome pomogao????

iskreno receno,nisam bila na lijecenju,al svi koji su isli kazu da pomaze.ja u to ne vjerujem,al opet,mozda covjek i zna,provjerite Very Happy

35Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 17 Jan - 17:23

mirosavcan

mirosavcan

smokvica
Sre Dec 30, 2009 10:32 pm
Sasulja ::
Ima li kakvih dokaza da je "vidovnjak" i Milina Sela kome pomogao????


iskreno receno,nisam bila na lijecenju,al svi koji su isli kazu da pomaze.ja u to ne vjerujem,al opet,mozda covjek i zna,provjerite Very Happy

mogu potvrditi da je taj covek veoma pomogao meni i mojoj porodici,dakle imali smo problema sa decom jer su stalno bili nesto bolesni,skakali u snu,vristali,plasili se svakakvih zivotinja itd. medjutim avgusta 2009god sam otisao kod stojana sa zenom i decom i ispricao mu kakve probleme imam,rekao mi je da udjemo u kuci i ja kad sam sve to video u njegovoj sobi najezio sam se ko macka i mislio sam u sebi da on nema pojma ni o cemu,djeci je nesto radio i izljevao stravu i na kraju je meni rekao da sednem na stolicu,stavio mi je ruke na celo i poceo da prica sve sto nisam mogao verovat al sve sto mi je pricao i pitao me,je bila istina. rekao mi je da u stanu izbacim neke stvari i da izmenjam i kako i sta.i sve sam to i uradio i hvala bogu a i stajanu moja djeca su danas odlicno bez ikakvih problema,lepo spavaju,bez ikakvih bolesti osim prehlada,neboje se cak ni medveda sad. tako da ja mogu potvrdit da taj covek zna mnogo toga i savetujem mnogima da odu i da se uvere u sve sto ih zanima.........

36Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 17 Jan - 17:43

Mr. Majevica

Mr. Majevica

http://pravoslavlje.spc.rs/broj/972/tekst/kako-preobrazavati-pagansku-energiju/

https://majevica.forumakers.com

37Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pet 22 Jan - 23:20

smokvica

smokvica

eto odgovora od nekog ko je provjerio stojanove moci,pa sad narode izvolite,pokusajte i vi.

38Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sub 23 Jan - 17:52

Slavuj

Slavuj

mirosavcan ::smokvica
Sre Dec 30, 2009 10:32 pm
Sasulja ::
Ima li kakvih dokaza da je "vidovnjak" i Milina Sela kome pomogao????


iskreno receno,nisam bila na lijecenju,al svi koji su isli kazu da pomaze.ja u to ne vjerujem,al opet,mozda covjek i zna,provjerite Very Happy

mogu potvrditi da je taj covek veoma pomogao meni i mojoj porodici,dakle imali smo problema sa decom jer su stalno bili nesto bolesni,skakali u snu,vristali,plasili se svakakvih zivotinja itd. medjutim avgusta 2009god sam otisao kod stojana sa zenom i decom i ispricao mu kakve probleme imam,rekao mi je da udjemo u kuci i ja kad sam sve to video u njegovoj sobi najezio sam se ko macka i mislio sam u sebi da on nema pojma ni o cemu,djeci je nesto radio i izljevao stravu i na kraju je meni rekao da sednem na stolicu,stavio mi je ruke na celo i poceo da prica sve sto nisam mogao verovat al sve sto mi je pricao i pitao me,je bila istina. rekao mi je da u stanu izbacim neke stvari i da izmenjam i kako i sta.i sve sam to i uradio i hvala bogu a i stajanu moja djeca su danas odlicno bez ikakvih problema,lepo spavaju,bez ikakvih bolesti osim prehlada,neboje se cak ni medveda sad. tako da ja mogu potvrdit da taj covek zna mnogo toga i savetujem mnogima da odu i da se uvere u sve sto ih zanima.........


A, jesu li se djeca prepala medjeda? Kazes da su vristali i plakali, a sad se ni medjeda ne boje!
Zivite li mozda u Kanadi? I ja sam tamo pa da se vidimo nekad jer ima lijek za stah od medjeda king

39Milino Selo Empty Re: Milino Selo Pon 25 Jan - 8:58

mirosavcan

mirosavcan

A, jesu li se djeca prepala medjeda? Kazes da su vristali i plakali, a sad se ni medjeda ne boje!
Zivite li mozda u Kanadi? I ja sam tamo pa da se vidimo nekad jer ima lijek za stah od medjeda king


na tvoje gluposti mogu jos dodat da mi se deca nisu uplasila medveda ni idiota poput tebe,zivim u sloveniji a ne u kanadi,tako mi netrebaju nikakvi lekovi protiv medveda:) Smile Smile a mozda bi i ti trebao posetit stojana mislim da bi ti koristilo mnogo Very Happy Very Happy Very Happy

40Milino Selo Empty Re: Milino Selo Ned 7 Feb - 22:05

lavpanter77



smokvica ::mitrovici,ima novi asfalt,sad nam se selo ponovo rodilo,milina proci kroz selo Very Happy
odlicno koliko jos trba asvalta dabise povezali do koraja

41Milino Selo Empty Re: Milino Selo Uto 16 Mar - 13:23

loparac-98

loparac-98

A ovako izgledaše Milino selo u nedjelju 14.marta 2010.godine.
Milino Selo Img0012kf
Milino Selo Img0013j
Milino Selo Img0014kt
Milino Selo Img0016d
Milino Selo Img0017vu
Milino Selo Img0018oa
Milino Selo Img0015
Nadamo se da smo nekoga obradovali !!!

Very Happy Very Happy Very Happy

42Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 11:11

smokvica

smokvica

e loparac ziv bio 100 godina, cheers bas si me obradovo Very Happy
vidim bio si na zutavci,a izgleda i u mom kraju Very Happy

43Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 11:49

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Pa gdje si ti Smokvice ? Ovo je Loparac namjerno da te namami na forum... Wink Meni rek'o... Laughing

https://majevica.forumakers.com

44Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 22:09

loparac-98

loparac-98

Hehehe. Drago mi je. Čest sam gost u Mirosavcima i Milinom selu i neće mi biti teško škljocnuti koji fotos, kad god navratim.
Very Happy Very Happy Very Happy

45Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 23:01

smokvica

smokvica

loparac je naso caku kako ce da me zovne na forum Very Happy
lpoarac,sta si do sad ceko pa nisi slikavo moje lijepo selo,kad vidjoh koliki je snijeg i onaj put od raskrsca,uh kako bi se sad prosetala tud Neutral

46Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 23:09

loparac-98

loparac-98

Proljeće akobogda stiže sad u subotu, pa ćemo još češće stizati u tvoje rodno selo, gdje uvjek volim doći i sokacima proći, pardon ASFALTOM. Kameru sam nedavno nabavio, pa će biti more poznatih predjela Mirosavaca i Milina sela.
Very Happy Very Happy Very Happy

47Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 23:19

smokvica

smokvica

hehe...sokaci nego sta,to mi ljepse zvuci Very Happy
sledeci put kad krenes za mirosavce kroz milino selo,prvi sor kuca,taj mi sokak slikaj...ako moze Wink Very Happy

48Milino Selo Empty Re: Milino Selo Sre 17 Mar - 23:27

loparac-98

loparac-98

OK. Znači Milovanoviće.
Very Happy Very Happy Very Happy

49Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 18 Mar - 11:16

smokvica

smokvica

ma ne te,posle njih kad krenes niz brdo,pa taj sor kuca (najljepsi u selu) uslikaj Very Happy od stevica pa na dalje...
nadam se da sam objasnila scratch

50Milino Selo Empty Re: Milino Selo Čet 18 Mar - 23:03

loparac-98

loparac-98

Jasno ko dan.
Very Happy Very Happy Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu