Nekad Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nekad

+2
Mr. Majevica
Jankovljev
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nekad Empty Nekad Čet 30 Apr - 23:10

Jankovljev



Нпр. Прибој (1910)
Nekad Yaforum
Данас је углавном пусто свако српско мајевичко село.
Тема отворена за постављање црнобијелих фотографија било какве тематике.



Фотографија преузета са www.majevica.de

2Nekad Empty Re: Nekad Čet 30 Apr - 23:18

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Odlichna tema Jankovljev, potrudicu se ! cheers

https://majevica.forumakers.com

3Nekad Empty Re: Nekad Ned 3 Maj - 18:07

lija

lija

Ekstra slika, skoro stogodisnja, to ima vrijednost. Zamislite tek tog zivota tada.

4Nekad Empty Re: Nekad Ned 3 Maj - 18:34

Tojic

Tojic

Zamislite,te godine je rodjen moj djed i jos je ziv cheers

5Nekad Empty Re: Nekad Ned 3 Maj - 18:58

lija

lija

Nek je ziv i zdrav! cheers
Eh, da je meni prilika koju ti imas, da slusam njegove price iz davnina!

6Nekad Empty Re: Nekad Ned 3 Maj - 19:00

Tojic

Tojic

Nemam ni ja tu priliku
Djed je u Priboju,a ja sam daleko

7Nekad Empty Re: Nekad Ned 3 Maj - 19:04

lija

lija

Ali kad odes kuci, bolje je da vise vremena budes sa njim nego sa ostalom familijom. Od mladjih se ne moze cuti to sto od tako starog covjeka moze.

8Nekad Empty Re: Nekad Sub 23 Maj - 20:07

Pantelija

Pantelija

Svi mi volimo čuti kako je nekada lijepo bilo ili vidjeti stare fotografije srećnih vremena, ali malo toga bilo ko pokušava da promijeni. Meni se zbog toga čini da je sada mnogo bolje nego tada. Ali isto tako znam da je i jako malo one duše ostalo u nama.Moramo bar pokušat današnjoj djeci vratiti tu dušu kako bi znali cijeniti prave vrijednosti.

9Nekad Empty Re: Nekad Sub 23 Maj - 21:14

zabrdjac

zabrdjac

moj pantelija djecu treba prije svega vaspitati. oko nas su sve veliki...ma kakvi veliki, preveliki srbi koji se busaju u prsa. sise im otekle krsteci se a prvo sto nauce djecu i unuke je da psuju boga i crkvu. ja postujem ako neko ne vjeruje ili ima neko svoje misljenje o tome ali mi je krivo kada svi ti lazni srbi slave slavu a na toj istoj slavi psuju. gadi mi se od toga. a priznacete da selo u ovom jadu prednjaci

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu