Leksikon stecaka Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leksikon stecaka

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Leksikon stecaka Empty Leksikon stecaka Pet 29 Jan - 16:37

Mr. Majevica

Mr. Majevica

https://majevica.forumakers.com

2Leksikon stecaka Empty Re: Leksikon stecaka Sub 30 Jan - 13:05

loparac-98

loparac-98

Koji mu je đavo, otvorim ga i taman počnem listati strane on zablokira ? Probam "Jovo nanovo" on opet zablokira na 16 stranici. A baš me interesuje područje Humaca (Begova voda) da li su opisani u Bešlagićevom Leksikonu stećaka.
Very Happy Very Happy Very Happy

3Leksikon stecaka Empty Re: Leksikon stecaka Sub 30 Jan - 15:37

stecak



Cini mi se nema nista o Humcima i steccima sa tog lokaliteta...
Nego evo otvara sve stranice tj.ide sve kao podmazano Smile
Nije los ovaj leksikon samo sto nije normalno potpun sa svim lokacijama ali ko0liko toliko dobro je...Inace veoma slabo se radi na novim informacijama o lokalitetima stecaka
tako da se barata sa podacima koji su vec ostarili ...al bice bolje.

4Leksikon stecaka Empty Re: Leksikon stecaka Sub 30 Jan - 20:24

Mr. Majevica

Mr. Majevica

O Humcima nema nishta, Loparac, najbolje je da se registrujesh na scribd onda cesh moci ,,skidati,, dokumente u pdf ili doc formatu.....

https://majevica.forumakers.com

5Leksikon stecaka Empty Re: Leksikon stecaka Sub 30 Jan - 21:01

loparac-98

loparac-98

Ma ubiše me ove silne registracije i tu ima problema, neće uvijek da primi lozinku ili korisničko ime ni nakon više pokušaja. Negdje uspiješ negdje ne. Izgleda da mi malac uvijek raspameti komp. svojim igricama.
Very Happy Very Happy Very Happy

6Leksikon stecaka Empty Re: Leksikon stecaka Sub 30 Jan - 21:09

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Laughing Ako, ako he he. Pazi na mala i velika slova, tachke i crtice negdje ne prolaze Laughing

https://majevica.forumakers.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu