MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?

Ići dole 
+5
jadranka
Pantelija
smokvica
lija
Dr.Majevica
9 posters
AutorPoruka
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 17:18

Koliko se ja secam moja prva sipatija je iz skolskih dana, tacnije 5ti razred osnovne, Dusica i mislim da je bila iz Tobuta. Prvi poljubac sa Marom, negdje osmi razred osnovne, nakon toga sam ljubio sve sto stignem. A sto se tice ljubavi u ljubav ne vjerujem!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 17:28

ha.. ha.. cutite... ha.. ha.. prpa hihhiihihhiiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 17:39

Ja upravo posla da napisem da je tema lijepa i hrabro od tebe, ne vjerujem da ce biti jos puno hrabrih koji bi i imena napisali. Laughing
Cak ni meni to ne bi sasvim lako palo. Laughing
Sve ostalo ok.
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 17:41

prva simpatija? auuu,nesto bas ne mogu da se sjetim,posto sam ja zaljubljive prirode,vise i ne znam kad mi se ko svidjo Very Happy
a,prvi poljubac je bio u osmom razredu,zvao se milenko.
sad sam dosla do nekog zakljucka,razmisljajuci o ovoj temi,prvi put se poljubila sa milenkom,a udala sam se za covjeka koji se isto zove milenko,zanimljivo... Very Happy toga se do sad nisam sjetila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 19:18

Lijo ne vidim problem? Ko sad zna ko je Milenko? Niko! Kako Milenko da zna ko je smokvica? Ok, dobro, smokvica jeste stavila svoju sliku, ali da nije kako bi znao?
Ko zna ko je Mara? Niko, osim mene, nja nja nja... Kako Mara da zna ko je Doktor?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptySre 2 Sep - 19:30

pa sta i da znaju,to je bilo prije 15,20,30 god.normalno je da svi to prodju,da je tema "dali smo prevarili bracne partnere i sa kim" to bi vec bio problem,a ovako ne vidim zasto bi se ustezali oko djecijih ljubavi Neutral
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyČet 3 Sep - 19:32

ne mogu da vjerujem da ne pisete na ovu temu...zar vam to nije ostalo u lijepom sjecanju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyČet 3 Sep - 19:51

Kao sto sam rekla, neki nemaju hrabrosti, a neki poput mene vremena posto ja lijep dozivljaj ne znam da opisem u dvije recenice.
Nazad na vrh Ići dole
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyČet 3 Sep - 20:44

Ma šta da pišem i onako ne znate ženu. HAHAHAHA bounce
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyČet 3 Sep - 22:45

pa,nije cilj da je znamo,vec kako pamtis simpatije i prvi poljubac...
Nazad na vrh Ići dole
jadranka




Number of posts : 14
Peпyтaциja : 0
Registration date : 04.09.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPet 4 Sep - 23:43

Simpatije su bile ,svakako,ali moja simpatija se pravio važan jer je bio najljepši u osmom razredu osnovne škole u Pozarnici ,ali više niko nezna gde se nalazi možda se prepozna ako ulazi na ovaj forum!
Nazad na vrh Ići dole
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyNed 6 Sep - 20:18

Moja prva simpatija, moj prvi poljubac i prva ljubav je bila vezana za moju komšinicu. Ne mogu reći ko je to ne bi imalo smisla ali rado se sjećam tih trenutak, mladost ludost. Meni je bilo prelijepo a ona ako kojim slučajem dolazi na forum ako hoće da da komentar bilo bi mi drago. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 7 Sep - 15:09

Благо теби пантелија ти све са једном.

Кад боље размислим, мислим да се моја прва симпатија није звала Душица него Милкица, је***м ли га, заборавио сам! Првог пољубца се добро сјећам, ту немогу да обманем. А прва љубав из дјечачких дана била је са поповом ћерком и са Славицом, то је било истовремено, па због тога не могу да се одлучим.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
D4




Number of posts : 742
Peпyтaциja : 0
Registration date : 11.02.2008

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 7 Sep - 15:55

IIoII IIoII IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Majevica

Dr.Majevica


Number of posts : 256
Peпyтaциja : 0
Registration date : 31.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 7 Sep - 16:03

D4 ::
IIoII IIoII IIoII
управо тако
Nazad na vrh Ići dole
http://www.info-jahorina.net
mirosavcan

mirosavcan


Number of posts : 7
Age : 43
Peпyтaциja : 0
Registration date : 17.01.2010

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 18 Jan - 15:32

secam se i prvog poljupca a i simpatije.za prvi poljubac sam imo veliko muke,jer je djevojka bila malo divlja a jos rodom sa zutavke zabavljali smo se oko 2-3 meseca i nije mi dala da je poljubim a svaki dan sam iso pred nju u koraj pred skolu,i jednom sam je poljubio negde kod cvikine garaze blizu koraja i opalila me je samarom da mi je 3 dana zvonilo u usima Very Happy a prva prava ljubav je bila Marinka Kojic iz vakufa Smile
Nazad na vrh Ići dole
mrav

mrav


Number of posts : 2150
Peпyтaциja : 1
Registration date : 30.11.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 18 Jan - 19:52

Mislim da ce ta djevojka biti vemo ljuta na tebe ako procita svoje ime na netu i jos ako je neka mala (rastom), mislim da ce ti skociti za vrata kao cvrko.
Nazad na vrh Ići dole
mirosavcan

mirosavcan


Number of posts : 7
Age : 43
Peпyтaциja : 0
Registration date : 17.01.2010

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 18 Jan - 23:08

pa boze moj nek skace gde god hoce,to je bilo pre mnogo godina Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stecak




Number of posts : 72
Location : tu u blizini
Peпyтaциja : 0
Registration date : 15.01.2010

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 18 Jan - 23:16

mirosavcan ::
pa boze moj nek skace gde god hoce,to je bilo pre mnogo godina Very Happy Very Happy Very Happy

Kad smo kod Mirosavaca jel se oženi kad Savo Milovanović.On je jedan od
najvećih zavodnika bio svojevremeno za žene(udate,raspuštenice,djevojke
udovice....bio je pravi vuk iz Mirosavaca)Cool

A savjet si dobar dobio u vezi zenskih imena na sajtu...
A Savu samo pozitivno pohvaljujem valjda se nije oženio da mu
žena pročita kakav je vuk bio Smile
Nazad na vrh Ići dole
mirosavcan

mirosavcan


Number of posts : 7
Age : 43
Peпyтaциja : 0
Registration date : 17.01.2010

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyUto 19 Jan - 8:45

savu nisam vidio vec neko vreme,kako kazu vuk dlaku menja cud nikad Very Happy Very Happy Very Happy

a cuj ako sam pomenuo njeno ime na ovde pa sta bila mi je prva ljubav,a sta vise to je bilo negde oko 95-te god znaci dugo dugo nazad sad svi imamo svoje zivote Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPet 22 Jan - 23:53

savo je sam,od silnih tolikih zena opet ostade sam da ostari,to je najtuznije.
Nazad na vrh Ići dole
Pantelija

Pantelija


Number of posts : 545
Age : 46
Location : Lopare
Peпyтaциja : 0
Registration date : 18.05.2009

Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? EmptyPon 20 Jun - 20:54

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?   Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasa prva sipatija, poljubac i ljiubav?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sjecanja-od kad vasa datiraju
» Etno radinosti Zorana Pantica Lopare (vasa misljenja)
» Prva bracna noc
» Prva pijanstva - Ispracaji - Svadbe
» Prva zena B. Tadica u Manastiru....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM :: Мајевица и српска мјеста :: Cjeћaњa-
Skoči na: