MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!

Ići dole 
+15
Tojic
orlovac
Dr.Majevica
lazo cb
G.A.S.
Mare
desa
Saša
Kym
lija
zabrdjac
smokvica
Mr. Majevica
Labud
Majevica
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 21:57

Haha, pa svi isto mislimo, svi su tu, samo niko ne pise.
Ajd sto ne pise, nego ni ne pije! Shocked
Jeste li dobro?
Da ko ne bi kakav liker? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:00

Sramota me ljudi , samo nas par piše , a članova imamo k'o paprati .
Smokvice , nije važno koliki je brod već kakve talase pravi , (to kažemo mi koji imamo male brodove ) , uostalom sve se vidi po broju napisanih komentara .

Ja se samo plašim da ću jednom doći na forum i pročitati :
Registrovanih korisnika - 12 .
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:03

I đe držite flašu sa rakijom ?
Šta ste se stisli pa sipate u ove male čašice , pa mi izgledaju k'o kapi za oči .
više ništa manje od polovke ne priznajem ...
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:04

ima nas par koji pisemo svaki dan i tako ce i ostati,jer ovi sto se prijavljuju,nikad nista ne pisu,a bas me zanima zasto,jer ne vidim svrhu njihovog uclanjenja na forum,ako ne pisu na njemu Question Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:05

Mare, ne trebas biti bas toliko nezadovoljan u prosjeku imamo ja mislim oko 40-50 komentara po danu, sto i nije tako lose. Doduse kad se uzme da ih napise nas 3-4 onda to i nije bas za pohvalu.
Ja ne znam sta je s mene, prije sam bila "pricljivija" i blesavija, haha, ili se samo tjesim. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:08

Evo zvanicne statistike sa dna stranice:
Broj poruka 23171
Broj poruka dnevno 38.24
Broj tema 869
Broj tema dnevno 1.43
Broj korisnika 343
Broj korisnika dnevno 0.57
Board je počeo Pon Jan 28, 2008 5:20 pm Godina foruma (dani) 606
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:09

Ja sam sebi dosadio , pravo da ti kažem .
I dajte tu flašu , šta je krijete k'o guja noge .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:11

Flasu, polo(v)ku ili kriglu? Laughing
Nisam te odavno vidjela u ovo doba na forumu, mora da si veceras pio kavu umjesto mlijeka Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:13

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Cimg1283o

jel moza jedna iz mog sela,prepek Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:17

Taman podjoh reci da je rakija pice koje tesko mogu piti, ali kad vidjeh 11. novembar Sv. Avramije i moj rodjendan, pa nazdravila bih ako treba i naiskap. Hvala, smoki i zivjeli!
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:19

Ajde , jeste da je samo jedna , al kad pijem sa ženskinjem valjda će biti dosta .
Pomozi Bože poveseli sreću , zdrava si desna drugo moja a nadaj se lijeva . Da ste mi žive zdrave i ono treće pa šta Bog da pijane
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:21

Evo, zamezi te, kazu da nije dobro piti rakiju 'nako' na suvo. alkos

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Photo2944
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:22

nista ti mare ne brini,ima u podrumu puno buro,samo ce mo da dosipamo,a kad nam dodije,donicemo bure u kafanu Very Happy
samo da te upozorim,ko je sa zenama pio,nije dobro proso Very Happy
dobra ti zdravica,da te sad moja mama cula,al bi te blagosiljala Very Happy
zivjela ti nama lijo,mare,ajde jednu ispod ruke da popijemo,za zdravlje Very Happy pijane
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:24

Laughing Laughing Ti me, Mare, uvijek nasmijes tvojim zdravicama, stvarno ti "idu od ruke".
Nek si i ti ziv i zdrav i tvoji najmiliji! pijane
Smoki i Kym se nesto ne pridruzuju? Doduse, smoki dosipa, nije valjda naumila da samo druge ponapija. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:25

joj,kume gdje nadje ovo,sva ti cast,slanina,a kolacici,toga mi nikad dosta... Very Happy
nego,kume sjedaj i uzmaj casicu..
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:26

lijo,mora neko i da sipa Very Happy nista ti ne brini,gdje se pije,ja nikad ne bjezim...pa makar i otrov bio u drustvu je sladak alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:27

Kym ::
Evo, zamezi te, kazu da nije dobro piti rakiju 'nako' na suvo. alkos

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Photo2944

Shocked E svaka ti čast , vidi se da si iz domaćinske kuće (pobjego) , još samo da Lija iznese šta kiselo da se ne povaljamo po ledini .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:27

Pa ja nisam uopste ni vidjela kakav je sto bi moj djed reko "smok" Very Happy Kym na sto iznio.

Moram ici i ja nesto da nadjem, ispasce da sam jos skrta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:29

cheers Svaka chast drushtvo, evo i mene da se ,,privalim,, ! pijane
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:30

Evo birajte sta cete, a ko voli kiselo nek posipa sircetom. Wink Smile
P.S. Fotka je moja, uzgred receno.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 2972520860103501063S600x600Q85
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:33

brada E ! Sa' će Mare da vam ispričaaaa ,
Nekad kad sam ja bio u snazi i kad se vako sjedalo i pilo skoro svako veče i bio sam živ , a sad ništa , ćorak . Nekad se moralo i pit kad sjedeš sa drušvom nema zabušavanja , ovako kod nekog na slavi , zna se kolio te sleduje , onaj ko je pijan i ne može više , njegova se svaka čašica sipa u bokal i kad dođe sebi mora to što mu se nakupilo da eksira , ili da se više u kolo ne vata , eeeeee.
Al kym-e za ovo ti meze svaka čast , samo potegni i ti malo , da te meze ne obori ..
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:33

cheers Svega ima, bravo, ovo nam dodje k'o salata....
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:33

Mr. Majevica ::
cheers Svaka chast drushtvo, evo i mene da se ,,privalim,, ! pijane

Zauzmi moje mjesto, ja sad gledam dnevnik. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:34

Mr. Majevica ::
cheers Svaka chast drushtvo, evo i mene da se ,,privalim,, ! pijane

Vidi se šta je pravi majevičanin , čim je flaša očepljena , odma' stiže Laughing
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:34

evo nam i mr.stigao...gdje si se ti do sad "sunjao" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:35

lija ::
Evo birajte sta cete, a ko voli kiselo nek posipa sircetom. Wink Smile
P.S. Fotka je moja, uzgred receno.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 2972520860103501063S600x600Q85

Shocked Shocked Shocked A šta si mu uradila ovo ???
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:36

Mora da si se, Mare, mlad ozenio. Very Happy
Ja najvise volim da pijem navece, a posebno kad sam sama ili s dobrom ekipom.
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Majevica

Mr. Majevica


Number of posts : 14652
Peпyтaциja : 25
Registration date : 28.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:38

cheers pa ko bi ovom odolio ?! :thumleft: Tu sam ja Smokvice, samo nikako da se ,,ukljuchim,, u ,,igru,, Laughing
Hvala Kyme na mjestu !


Poslednji izmenio Mr. Majevica dana Pet 25 Sep - 22:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://majevica.forumakers.com
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:38

Ja dok na jednu poruku odgovorim, izmedju ih jos par se pojavi, tako da nema sanse pratiti temu, sto je zanimljivo jer nas je veceras vise nego obicno. Kako mare zaprijeti, svi se aktivirase, ili je to zbog ovih kolacica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:40

Davno je to bilo eeeeeeeej , dajder tu flašicu , alkos
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:41

lija ::
Ja dok na jednu poruku odgovorim, izmedju ih jos par se pojavi, tako da nema sanse pratiti temu, sto je zanimljivo jer nas je veceras vise nego obicno. Kako mare zaprijeti, svi se aktivirase, ili je to zbog ovih kolacica Very Happy

Ma jok moja Lijo , nije niko odavno flaše očepio , uzmiris'o se sav forum pa se svi sjatili kao bajagi da malo koju progovore Wink .
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:42

: whistle:
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:44

koje se poruke pisu,nece da moje prihvati sto ja pisem
hocemo li mi koju zapjevati u troje?jel zna neko?
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:45

Smokvice , molim te ne zviždi poruke kraj mene , rakija mi udara u glavu , pa mi ovaj tvo dekolte , sa slike sve veći i veći ... drunken
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:45

Mare ::
lija ::
Evo birajte sta cete, a ko voli kiselo nek posipa sircetom. Wink Smile
P.S. Fotka je moja, uzgred receno.
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 2972520860103501063S600x600Q85

Shocked Shocked Shocked A šta si mu uradila ovo ???
Ja nista, samo fotografisala dok je masa gledala demonstraciju kako se to sjeckom sjeckovicem radi i kupovala. Koliko sam se jacudila njima, toliko su i oni meni.
Imam i nekih zupcanika od krastavaca. Very Happy
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 2274534530103501063S600x600Q85
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:50

Mare ::
Smokvice , molim te ne zviždi poruke kraj mene , rakija mi udara u glavu , pa mi ovaj tvo dekolte , sa slike sve veći i veći ... drunken

posle svake case,bicu sve ljepsa i ljepsa...i odma da ti kazem,nemoj da mi se nabacujes,kad popijem ko zna sta mi moze pasti na pamet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:52

Ih , pa lako ti je mene !
Ajde Kym-a ako smiješ .
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:53

Uu, ovdje postaje zestoko. Idem ja malo da ptotegnem lijske sape, valjda napolju ne cekaju lovci u zasjedi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:53

Lijo, nemoj da se ljutis, al' ja krastavac jedem samo ako je rasjecen po duzini,,, i to na cetvero. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:55

Kym ::
Lijo, nemoj da se ljutis, al' ja krastavac jedem samo ako je rasjecen po duzini,,, i to na cetvero. Very Happy
Pa ti onda skupi ove zupcanike, zalijepi ih, pa presijeci po duzini. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:56

lijo,nemoj da bjezis,tek se zapili,a ti odma rep podvi...dizi tu casicu i zivjeli pijane
kum je otporan na zensko nabacivanje Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 22:58

lija ::
Kym ::
Lijo, nemoj da se ljutis, al' ja krastavac jedem samo ako je rasjecen po duzini,,, i to na cetvero. Very Happy
Pa ti onda skupi ove zupcanike, zalijepi ih, pa presijeci po duzini. Very Happy

Nemoj kym-e , kupiću ti ja drugi krastavac ako je dotle došlo , vidiš koliko se lija napatila oko ovih povrćki , možda će joj opet nekad trebat . drunken
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:00

lako je vama,meni valja sutra cijeli dan spremati za krstov dan...dodjite na riblju corbu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:00

Nece liji trebati povrcke, lija voli predivne fazane. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mare

Mare


Number of posts : 2823
Age : 46
Peпyтaциja : 0
Registration date : 29.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:01

smokvica ::
lako je vama,meni valja sutra cijeli dan spremati za krstov dan...dodjite na riblju corbu Very Happy

E pa neću , dođi ti kod mene ja sam bliže drunken
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:05

kad,sad il u nedjelju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:06

Mare ::


Nemoj kym-e , kupiću ti ja drugi krastavac ako je dotle došlo , vidiš koliko se lija napatila oko ovih povrćki , možda će joj opet nekad trebat . drunken

E, yebem ti krastavac i kad ga pomenu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
smokvica

smokvica


Number of posts : 935
Age : 42
Peпyтaциja : 0
Registration date : 26.03.2009

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:07

ludi ste IIoII
Nazad na vrh Ići dole
Kym

Kym


Number of posts : 951
Peпyтaциja : 4
Registration date : 10.02.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:08

smokvica ::
kad,sad il u nedjelju Very Happy

Izgleda da mu je ispo mis, pa ga sad trazi. lol!
Nazad na vrh Ići dole
lija

lija


Number of posts : 4287
Peпyтaциja : 2
Registration date : 31.01.2008

Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 EmptyPet 25 Sep - 23:10

smokvica ::
kad,sad il u nedjelju Very Happy
Exclamation nemoj ga, bona, prepadati, sad ce pobjeci glavom bez obzira Cool , a taman je poceo da "besjedi".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!   Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan! - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slasticarna-Dobro jutro, lijep vam dan, slatkis nikad suvisan!
Nazad na vrh 
Strana 6 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MAJEBИЧKИ ФOPYM-
Skoči na: