Najljepse majevicko mjesto Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najljepse majevicko mjesto

+21
rastic
jadranka
Saša
smokvica
TheMiner
Lukavcanka_90
supra
Majevica
Dr.Majevica
zabrdjac
majevicanka
loparac-98
D4
Plex
Slavuj
Mr. Majevica
Mare
Pribojac
Jankovljev
Kym
lija
25 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Najljepse majevicko mjesto Empty Najljepse majevicko mjesto Sre 18 Jun - 13:39

lija

lija

Koje je majevicko mjesto prema vasem ukusu najljepse (ne najdraze, sto znaci bez subjektivnosti zbog porijekla i sl.)?
P.S. I bez tuce, ako moze. Laughing
Salim se.

2Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 18 Jun - 17:26

Gost


Gost

Po meni je Ugljevik...

3Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 20 Jun - 1:02

lija

lija

Meni Lipovice i Tutnjevac, koliko sam ih zapazila sa puta, a ima dosta mjesta u kojima nikad nisam ni bila.

4Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 20 Jun - 2:56

Kym

Kym

Meni su najljepsi Visori i Konjkovici.

5Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 20 Jun - 10:16

Jankovljev



Meni je najljepsi plato i park ispred pribojske crkve.


"Priboj, Brijest, Podgora*, Dvoje Lipovice**
najljepsa su sela nase Majevice"










*Podgora = Zlo Selo
**Dvoje Lipovice - Gornje i Donje Lipovice

6Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 20 Jun - 13:24

Pribojac



Jankovljev ::Meni je najljepsi plato i park ispred pribojske crkve.


"Priboj, Brijest, Podgora*, Dvoje Lipovice**
najljepsa su sela nase Majevice"

Hvala momce, uzeo si mi rijec iz usta.

A za Liju;

- pa gdje si ti mogla vidjeti Lipovice sa puta, Lipovice treba proci pjesice uzduz i poprijeko pa tek onda da vidis ljepote.










*Podgora = Zlo Selo
**Dvoje Lipovice - Gornje i Donje Lipovice

http://www.majevica.de

7Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 20 Jun - 22:48

Mare

Mare

Ako bih rekao da mi Priboj nije naljepshe mjesto na Majevici , slagao bih , ali poshto sam i sam iz Priboja shvatam da stvari posmatram subjektivno i ne bih da potcjenim i ostala po meni izuzetno lijepa mjesta , kao shto su : Podgora - Zlo Selo , Zavrsh i Pozharnica .

8Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 21 Jun - 18:40

Gost


Gost

Svako mjesto je lijepo na svoj nacin.Naravno da ovdje treba da se pise subjektivno.

9Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 21 Jun - 18:51

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Ne znam zashto, al' onaj putic, uski, prema Brusnici me je uvjek neshto privlachio, a i sama Brusnica koja je na jednoj strani brda je veoma zanimljiva. Zanimljiv pejzaz !
I shto Jankovljev reche plato ispred Crkve u Priboju, a narochito one stepenice kroz one borice Laughing A i spavao sam u onoj maloj ,,crkvenoj,, zgradici ispred Crkve....
A neki dan, vozeci se prema BL prije Dervente ugledah mjesto Majevac cheers ih jesam se obradov'o ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

10Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 29 Jun - 9:59

Slavuj

Slavuj

Mr. Majevica ::Ne znam zashto, al' onaj putic, uski, prema Brusnici me je uvjek neshto privlachio, a i sama Brusnica koja je na jednoj strani brda je veoma zanimljiva. Zanimljiv pejzaz !


Ma, sta naprica junace? Vjeruj mi na rijec i mene su nekad privlacile brusnicanke i onaj uski putic Cool
A, i pejzaz je stvarno divan dole kraj potocica/Brusnicke rijeke.

11Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 30 Jun - 0:24

lija

lija

IIoII IIoII IIoII pejzaz ti tek na trecem mjestu, a dobro je da si ga ikako i primijetio IIoII

12Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 23 Avg - 6:54

Plex

Plex

Po meni Vakuf ili Brusnica ...

13Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 23 Avg - 7:32

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Shto li ,,Vakup,, ??? Laughing

https://majevica.forumakers.com

14Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 23 Avg - 10:59

Gost


Gost

Mr. Majevica ::Shto li ,,Vakup,, ??? Laughing

Mora da je imo neku otamo... šuti, dobro je da se nije sjetio one iz Ćelića lolol

15Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 23 Avg - 18:59

D4



Mislim da je Jablanica najljepsa od svih mjesta gdje sam bila..Very Happy
Prelijep pejzas , s Medjednika vidis cijeli svijet:D

Te vase Velegrade Brusnicu i Vakup nisam imala priliku posjetiti Very Happy

16Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 24 Avg - 9:43

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Sho jes', jes' D4 u Jablanici prema Medjedniku i iza njega je bash netaknuta priroda ,,Stare Majevice,, ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

17Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 1:20

Kym

Kym

D4 ::Mislim da je Jablanica najljepsa od svih mjesta gdje sam bila..Very Happy
Prelijep pejzas , s Medjednika vidis cijeli svijet:D


Ne moras se cak ni penjati na Medjednik, vec od krecana mozes da vidis dobar dio svijeta. Very Happy

18Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 10:31

D4



Krecana? Sta je to? gdje je to? Very Happy

19Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 15:50

Kym

Kym

D4 ::Krecana? Sta je to? gdje je to? Very Happy

Bog s'tobom, nije valjda da ne znas gdje je krecana? scratch lol!

20Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 16:18

D4



Pa zapitala sam se, da li je to stvarno nesto sto sam poznavala ili sanjala..?

Ne galami odmah, ako hoces reci, ako ne nije bitno, saznacu u svakom slucaju..! Very Happy

21Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 22:49

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Kym jel' mislish od krechara kuce ?? Laughing

https://majevica.forumakers.com

22Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 23:19

Kym

Kym

Mr. Majevica ::Kym jel' mislish od krechara kuce ?? Laughing

Ne, nisam mislio na kuce, mislio sam na krecane.. krecane su malo visocije. Wink

23Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 25 Avg - 23:37

Mr. Majevica

Mr. Majevica

E jel' to onda ovdje ?

Najljepse majevicko mjesto Dscn8409pw4.th

https://majevica.forumakers.com

24Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Uto 26 Avg - 1:57

Kym

Kym

E, to je to. Very Happy

Eto, D4, jesil' sad vidjela gdje su krecane? Very Happy

25Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 28 Avg - 12:41

Mare

Mare

Otishli ste daleko od najljepseg majevickog mjesta , tj od Priboja . Very Happy

26Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 1 Feb - 12:15

loparac-98

loparac-98

To je kao da me pitate, koja mi je ljekovita biljka najljepša. Sve su lijepe na sebi prirodno svojstven način. U kojem god dijelu naše Majevice se nađem, osjetim ljepotu tog mjesta, koje odiše nekom ugodno magičnom individualnošću i nedoživljenom ljepotom. Tako da uživam gdje god se nađem i vjerujte mi uvjek sebi kažem SAD KAD BIH SE RODIO, OVDJE BIH MOGAO PROVESTI OVOZEMALJSKI ŽIVOT !!!

27Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 26 Feb - 21:32

majevicanka



Za men je ubjedljivo najljepsi ROZANJ!

28Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 27 Feb - 13:22

zabrdjac

zabrdjac

majevica hvala bogu broji dosta sela i zaseoka. interesuje me kako vi sa majevice gledate na nas na obroncima. doduse sve je to isto ali ima razlike, ako nista drugo ono bar u nadmorskoj visini. na kraju krajeva ugljevik je napravljen na zabrdjskim njivama....

29Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 27 Feb - 15:16

Mr. Majevica

Mr. Majevica

interesuje me kako vi sa majevice gledate na nas na obroncima

Pa s visine brate Laughing ! Naravno da se shalim ! Laughing Svi smo mi zemljaci !

https://majevica.forumakers.com

30Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 27 Feb - 15:49

zabrdjac

zabrdjac

e onda glasam za donje zabrdje i to onaj dio prema zabrdjskim posavcima poznatiji kao nikolici ili arapovici

31Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 4 Mar - 21:38

majevicanka



Pa nema veze sa koje si strane Majevice vazno je da mozemo civilizovano da pricamo.Pozarnica je meni mnogo ljepa i naravno Priboj i Tasovci....ma sva je majevica preljepa a pogotovu sada kada iz Behara.

32Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 4 Mar - 21:44

zabrdjac

zabrdjac

ovde (u inostranstvu) sam naucio da je rijec behar turskog porijekla. imamo i mi slovensku rijec za tu pojavu: cvat.

33Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 5 Mar - 21:06

majevicanka



U pravu si ,ali to je ostalo kao i ono ba.

34Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 29 Mar - 20:07

Jankovljev



Najljepse majevicko mjesto Zaforumm
Зимус

35Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 29 Mar - 20:12

Jankovljev



Najljepse majevicko mjesto Zaforum5u
Излазак сунца.

36Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 29 Mar - 20:14

Jankovljev



zabrdjac ::ovde (u inostranstvu) sam naucio da je rijec behar turskog porijekla. imamo i mi slovensku rijec za tu pojavu: cvat.

Тако је. То се тражи.

37Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 29 Mar - 21:00

zabrdjac

zabrdjac

vidi molim te gdje je svraka savila gnijezo.

38Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 3 Apr - 16:34

Dr.Majevica

Dr.Majevica

Jankovljev ::Meni je najljepsi plato i park ispred pribojske crkve.

Slažem se

http://www.info-jahorina.net

39Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 3 Apr - 23:15

Majevica

Majevica

zabrdjac ::interesuje me kako vi sa majevice gledate na nas na obroncima.

Kao oficir vojnika Cool

40Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 3 Apr - 23:37

Jankovljev



Dr.Majevica ::
Jankovljev ::Meni je najljepsi plato i park ispred pribojske crkve.

Slažem se

Изгледа, да ко је год имао посла у борићима, крчење и слично, да се слаже са мном. Very Happy

41Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 3 Apr - 23:47

zabrdjac

zabrdjac

daj boze da je samo krcenje bilo u pitanju Embarassed

42Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 8 Apr - 19:12

Dr.Majevica

Dr.Majevica

Meni je ostao u sjecanju ringishpil party

http://www.info-jahorina.net

43Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 8 Apr - 19:16

supra

supra

Meni popova cerka inlove

http://www.info-jahorina.net/forum.htm

44Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 8 Apr - 21:17

zabrdjac

zabrdjac

a jel imas slika od te cerke?

45Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 8 Apr - 21:33

supra

supra

zabrdjac ::a jel imas slika od te cerke?
наравно да имам али се то љубоморно чува.

http://www.info-jahorina.net/forum.htm

46Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 8 Apr - 23:29

zabrdjac

zabrdjac

heheeeeeeee ajde pusti sliku da vidimo

47Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 9 Apr - 3:07

supra

supra

zabrdjac ::heheeeeeeee ajde pusti sliku da vidimo
реко да се љубоморно чува, а када она пусти моју пустићу и ја њену Basketball

http://www.info-jahorina.net/forum.htm

48Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 9 Apr - 7:03

zabrdjac

zabrdjac

opaaaa pa to je nesto aktuelno dragojlo!

49Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 9 Apr - 7:17

Dr.Majevica

Dr.Majevica

zamisli kada bi svi na forumu furali slike bivsih na sta bi licio ovaj forum???
nastavite vi sa slikama majevice... manastiri... zivotinje... gljive, voce...

Koje je najljepse majevicko mjesto?

http://www.info-jahorina.net

50Najljepse majevicko mjesto Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 12 Sep - 14:27

Lukavcanka_90

Lukavcanka_90

je ipaaak lukavica <3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu