Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najljepse majevicko mjesto

+21
rastic
jadranka
Saša
smokvica
TheMiner
Lukavcanka_90
supra
Majevica
Dr.Majevica
zabrdjac
majevicanka
loparac-98
D4
Plex
Slavuj
Mr. Majevica
Mare
Pribojac
Jankovljev
Kym
lija
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

51Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 12 Sep - 20:52

lija

lija

Lukavcanka, rode, imas li slika Lukavice?

52Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 12 Sep - 22:43

TheMiner

TheMiner

Po meni najljepša su sela Trnove sa Krćinama (donjim i gornjim): spomenici iz NOB-a, Vilića guvno, Novakova pećina, Šuplja Stijena, rječica Domana, blizina manastira Tavna... Smile

Lijep mi je pogled iz Tutnjevca prema Posavini, Priboj (Pribojska crkva je na najljepšem mjestu), ona sela kad se penje iz Tobuta prema Vukosavcima - ubilo se za vikendicu.

53Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 13 Sep - 8:33

Plex

Plex

Ma ja tebe vodim u Brusnaju da vidis sta je raj ... definitivno Brusnica i Vakuf meni vode mrtvu trku ... mada kao sto kazes jeste lijep pogled iz Tutnjevca ka Posavini.

54Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Ned 13 Sep - 14:04

Mare

Mare

TheMiner ::
Priboj (Pribojska crkva je na najljepšem mjestu).

Eto kako čovjek lako zaradi litar rakije . Malo objektivnosti i ništa više vam ne treba . :thumleft:

55Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 14 Sep - 15:20

smokvica

smokvica

nemate vi pojma,MILINO SELO je najljepse lol! Very Happy

56Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 14 Sep - 23:31

Saša



Још један мајевички глас долази за Милино село и немојте да више галамим kolo kolac :shajka:

57Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Uto 15 Sep - 0:34

smokvica

smokvica

to sale legendo 3prsta barjak

58Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 16 Sep - 22:26

jadranka



Svaka cast sva sela na Majevici su super ali Pozarnica -Kovačevo selo je najlepše mada je sve zaraslo u šumu osim jednog dijela a to je Vis -Pozarnica tamo zivi nekoliko povratnika ali su dobro sredili iako su svi stariji od 60 godina čak ima jedan starac 90 godina koji zivi sam.

59Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 17 Sep - 18:23

lija

lija

Uh sto je vecina subjektivna, svima njihovo selo najljepse, sto je zapravo i normalno. Sto bi reko Miroslav Ilic u onoj pjesmi "Svakom svoje selo najtoplije prija..."

60Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 19 Sep - 11:59

Saša



Ја сам био објективан. Открио сам многе љепоте свог села и нјегове околине захваљујућу свом ујки. И кад саставиш неки критеријум шта би најљепше село требало да има брзо дођем до закључка да Милино село то посједује.
Живјели!

pivo :shajka:

61Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 19 Sep - 12:38

smokvica

smokvica

3prsta samo neka neko kaze nesto protiv kolac kolo

62Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 7 Okt - 22:52

rastic



Тутњевац је најљепе село на мајевици. lolol lolol

63Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 7 Okt - 23:02

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Jest, jest, Mrkodo cheers

https://majevica.forumakers.com

64Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 7 Okt - 23:08

smokvica

smokvica

mr,sta ti je tu lijepo....krivina i suma Very Happy

65Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 7 Okt - 23:10

Majevica

Majevica

Milino selo mi nije lijepo.Moj glas ide za Pipere. Cool

66Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 7 Okt - 23:11

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Wink shuma Laughing

https://majevica.forumakers.com

67Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 8 Okt - 0:02

Kym

Kym

Majevica ::Milino selo mi nije lijepo.Moj glas ide za Pipere. Cool

Gornji ili donji Piperi ?Very Happy

68Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 8 Okt - 11:31

rastic



http://www.subotica.com/pgphoto.php?id=754520&size=full

69Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 8 Okt - 19:51

lazo cb



Kym ::
Majevica ::Milino selo mi nije lijepo.Moj glas ide za Pipere. Cool

Gornji ili donji Piperi ?Very Happy
KYME sto ga dzabe pitaš ? Ja slabo poznajem Pipere ali se vidi da je Visore slikao sa Spasojevića brda ( kojim Piperima to pripada).

70Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 8 Okt - 22:31

Kym

Kym

Druze Lazo, nisu ovo Visori.
Treba pitati Mareta,,, on sigurno zna ko je je mjesto u pitanju, posto je to njegova slika.

Spasojevici su u G. Piperima.

71Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 9 Okt - 18:18

lazo cb



Kym ::Druze Lazo, nisu ovo Visori.
Treba pitati Mareta,,, on sigurno zna ko je je mjesto u pitanju, posto je to njegova slika.

Spasojevici su u G. Piperima.
Hvala Kyme na objasnjenju za ovu sliku. Ja se izvinjavam ali sam bio ubijedjen da je ovo slika Visora jer mi mnogo lici na sliku koja ima na visori.info, a mislim da je i na ovom sajtu postavljena jedna slicna.

72Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 9 Okt - 22:13

Majevica

Majevica

Kym ::
Majevica ::Milino selo mi nije lijepo.Moj glas ide za Pipere. Cool

Gornji ili donji Piperi ?Very Happy

Uvijek gornji. Cool

73Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 13:03

Mr. Majevica

Mr. Majevica

Pa daj Majevice da vidimo koju fotku te ljepote ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

74Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 20:06

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img2372o

75Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 20:14

rastic



Најљепше је мјесто Тутњевац... lolol Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img2411cs

76Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 20:23

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3021y

77Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 20:33

Mr. Majevica

Mr. Majevica

cheers Svaka chast Rastic, na fotkama ! Odlichne su !

https://majevica.forumakers.com

78Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sub 10 Okt - 21:18

rastic



Мр.Мајевица хвала лијиепо погледај неке слике цркава које сам поставио. Ако хоћеш посјети овај сајт ако већ ниси.http://www.panoramio.com/user/2476615

79Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 12 Okt - 4:22

TheMiner

TheMiner

rastic ::Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3021y

Ne mogu nikako da skontam odakle je fotografisano... Jel' ovo onaj put kraj Maćine kafane?

80Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 12 Okt - 12:32

rastic



Да управо тако, јеси ли стављао шта ново на панорамио?

81Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 14 Okt - 5:03

TheMiner

TheMiner

rastic ::Да управо тако, јеси ли стављао шта ново на панорамио?

Slabo, možda par novih slika.

82Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 14 Okt - 22:52

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img2413

83Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 14 Okt - 22:55

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3016

84Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 14 Okt - 22:57

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3018

85Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 15 Okt - 0:54

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3015

86Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 15 Okt - 0:55

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3017

87Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 15 Okt - 0:57

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3019v Najljepse majevicko mjesto - Page 2 792117 Najljepse majevicko mjesto - Page 2 792117 Najljepse majevicko mjesto - Page 2 792117

88Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 15 Okt - 1:05

rastic



Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img3020f

89Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 15 Okt - 14:21

lija

lija

rastic, jedna dobronamjerna primjedba:
ove fotke nemaju pravu svrhu na ovoj temi ako ne napises koje je to majevicko mjesto koje ti je najljepse pa ga prezentujes.
Inace ih je logicnije staviti na temu o tom mjestu ako postoji ili na temu Fotografije majevickih pejzaza. A fotke su ekstra. cheers

90Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pet 16 Okt - 12:08

rastic



Хвала Илија на сугестији иначе слике су све ТУТЊЕВЦА

91Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 21 Okt - 0:34

smokvica

smokvica

rastic ::Хвала Илија на сугестији иначе слике су све ТУТЊЕВЦА

IIoII "ILIJA" moja lijo,prekrstise te IIoII

92Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 21 Okt - 11:35

rastic



Хахахаха

93Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 22 Okt - 12:24

lija

lija

smokvica ::
rastic ::Хвала Илија на сугестији иначе слике су све ТУТЊЕВЦА

IIoII "ILIJA" moja lijo,prekrstise te IIoII

IIoII Nema veze, ako vam se tako bolje svidja, slobodno nastavite "ilijati" ( ja to ime izuzetno volim, iako mi nije posebno lijepo Wink )Very Happy

94Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Krćina Uto 27 Okt - 21:44

TheMiner

TheMiner

Vodenica na riječici Domana u Krćini
Najljepse majevicko mjesto - Page 2 450px-Ugljevik_Krcina_vodenica_Domana

Pećina Šuplja stijena u Krćini
Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Ugljevik_Krcina_Suplja_pecina_stijena

Novakova pećina
Najljepse majevicko mjesto - Page 2 1209325

95Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 28 Okt - 11:28

Mr. Majevica

Mr. Majevica

cheers Bravo majstore ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

96Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Uto 15 Dec - 16:55

D4



Kym ::E, to je to. Very Happy

Eto, D4, jesil' sad vidjela gdje su krecane? Very Happy


Da Kume vidjela sam, ali opet ,,,... Very Happy

97Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 16 Dec - 19:40

Kym

Kym

D4 ::
Kym ::E, to je to. Very Happy

Eto, D4, jesil' sad vidjela gdje su krecane? Very Happy


Da Kume vidjela sam, ali opet ,,,... Very Happy

sta opet, gdje je sad zapelo? Very Happy

98Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Čet 17 Dec - 0:19

loparac-98

loparac-98

https://2img.net/r/ihimizer/img200/2476/img3020f.jpg
Tutnjevac je stvarno lijep , bogat i pitom kraj. Šteta što mi je rođeni badžo jedan od poginulih u proteklom ratu. Da mu je vječna slava i spokoj,kao i svima ostalima, koji ugradiše svoje mlade živote u temelje RS.
molitva: molitva: molitva:

99Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Pon 2 Maj - 16:52

BB_Majevica

BB_Majevica

rastic ::Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Img2413


ено га Бобетино Брдо Smile))

100Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Empty Re: Najljepse majevicko mjesto Sre 15 Jun - 18:01

kosmajacc

kosmajacc

U G LJ E V I K je naj

Najljepse majevicko mjesto - Page 2 Dscn8259p




Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu