Sjecanja iz djecackih dana Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.

Join the forum, it's quick and easy

MAJEBИЧKИ ФOPYM
...Значајно је да старији свој крај не сматрају баш као део Босне. За њих је Босна (права Босна), западно од Мајевице, околина Тузле и даље према западу и југу од Тузле. Босански Брод је ,,Босна,, ,а ,,ми смо Мајевичани,,. Та ужа Босна зове се и ,,Горњи крај,,....

,,Мајевица - с особитим обзиром на етничку прошлост и етничке особине мајевичких Срба,,
Миленко С. Филиповић
Сарајево 1969.
MAJEBИЧKИ ФOPYM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MAJEBИЧKИ ФOPYM

ФOPYM MAJEBИЧKИX CPБA


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sjecanja iz djecackih dana

+5
lija
Plex
smokvica
orlovac
Dr.Majevica
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sjecanja iz djecackih dana Empty Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 10:53

Dr.Majevica

Dr.Majevica

Sta vam je ostalo najvise u sjecanju iz djecackih dana?

Evo meni je ostalo lilanje, nosenje stafete, vaser i ono spremanje uoci bozica.

http://www.info-jahorina.net

2Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 11:37

orlovac



Tacno je sve to, ali to lijepe sjecanja, ima i onih drugih. Toje kad moramo usta ujutro rano da kupimo sljive, ili da zanje, kupi sijeno, itd itd.
Sve u svemu je bilo dobro, manje je bilo ljubomore, svi smo bili sretni cinimi se. Laughing

3Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 12:08

smokvica

smokvica

niko nije imo puno,pa tako nisu ni mogli biti ljubomorni jedni na druge.
bozic i vaskrsa se uvijek rado sjecam,ti praznici su se jedva cekali,znam za vaskrs koliko smo birali jaja,pa sta sve nismo sa njima radili da bi bilo sto jace... Very Happy
meni su bile lijepe i priredbe povodom 8-og marta,to se isto spremalo ko ce najljepsu pjesmicu otpjevati ili odrecitovati majkama,ko ce najljepse izgledati...eh... Neutral

4Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 15:14

Dr.Majevica

Dr.Majevica

Kad orlovac pomenu rano ustajanje, moja stara mati u pola pet na nogama, bez budilnika naravno, da covek ne poveruje.

Sjecam se da mi je rano ustajanje za u skolu tesko padalo, tako da mi je ostao u sjecanju jedan dan kada je bila jaka oluja i kisa pa mi je majka rekla da mogu nastaviti sa spavanjem jer se nece ici u skolu. Ej ljudi, jedan dan u 8 godina, jedan jedini, ko ga se ne bi sjecao!

A ostace mi i ovo u sjecanju kao se druzimo, trudimo, osmisljamo teme, a sve to u prazno jer forum nije nas!

http://www.info-jahorina.net

5Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 16:28

Plex

Plex

Meni ostade na umu sankanje na Ljepinom brdu i na bolnickoj cesti ,pa ganjanje po parkicu na mjestu gdje se sada nalazi crkva u Loparama ,strah od kotlane u zgradi... ma stara baraka na mjestu sadasnjeg centra za socijalni rad.... ratovi izmedju gornjih i donjih Lopara...

6Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 16:55

lija

lija

Cuj sjecanja iz djecackih dana Exclamation Exclamation Exclamation Question Question
Znaci li ovo da je ova tema samo za one koji su bili djecaci, a ne i djevojcice???
Smijem li i ja ovdje da pisem, posto sam se u ranom djetinjstvu druzila samo sa djecacima pa pricala u muskom rodu IIoII IIoII

7Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 16:56

Dr.Majevica

Dr.Majevica

Norman ::strah od kotlane u zgradi...
Sjecanja iz djecackih dana 720850

http://www.info-jahorina.net

8Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 16:58

Dr.Majevica

Dr.Majevica

lija ::Cuj sjecanja iz djecackih dana Exclamation Exclamation Exclamation Question Question
Znaci li ovo da je ova tema samo za one koji su bili djecaci, a ne i djevojcice???
Smijem li i ja ovdje da pisem, posto sam se u ranom djetinjstvu druzila samo sa djecacima pa pricala u muskom rodu IIoII IIoII
llijo mi nemamo dokaze da ti nisi pisha zato pishi Sjecanja iz djecackih dana 720850

http://www.info-jahorina.net

9Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 17:01

lija

lija

Ma ne bih svejedno nakon te diskriminacije, sram vas bilo! Evil or Very Mad

10Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 17:01

Plex

Plex

Jasta bo strah ,i dan danas me strecnee kada po noci prolazim kroz treci ulaz Smile

11Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sre 2 Sep - 17:09

Dr.Majevica

Dr.Majevica

http://www.info-jahorina.net

12Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Pet 25 Sep - 23:03

goran_vilotic



Šta izdvojiti iz dečačkih dana, a ne ogrešiti se o svoje detinjstvo: fudbalska liga s timovima Gornje, Srednje, i Donje Lopare, odbojka kod SUP-a, školski turniri u fudbalu, zimski fudbal na poligonu kod OŠ, poklapa, cela-pola, košarka kod Nove zgrade(zgrade Park), izviđača, izleta u Brnjik, na Kurjaču, Kadijinu česmu, vašera na Vukosavcima za 4.jul.....

13Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Pet 25 Sep - 23:18

Mr. Majevica

Mr. Majevica

cheers Bravo komshija, sve u jednom postu ! Laughing

https://majevica.forumakers.com

14Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sub 26 Sep - 1:51

Majevica

Majevica

smokvica ::niko nije imo puno,pa tako nisu ni mogli biti ljubomorni jedni na druge.
bozic i vaskrsa se uvijek rado sjecam,ti praznici su se jedva cekali,znam za vaskrs koliko smo birali jaja,pa sta sve nismo sa njima radili da bi bilo sto jace... Very Happy
meni su bile lijepe i priredbe povodom 8-og marta,to se isto spremalo ko ce najljepsu pjesmicu otpjevati ili odrecitovati majkama,ko ce najljepse izgledati...eh... Neutral

WOW pa nisam znao da si ti djecak. Bio sam ubijedjen da si koka. Cool U sjecanju mi je ostalo sto sam uvijek imao vise para od ostale djece i kupovao slatkise, a nikome nisam davao.Onda sam djecurliju ucjenjivao da nesto za mene odrade pa bi dobili koju zvaku ili bonbona.

15Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Sub 26 Sep - 10:43

smokvica

smokvica

za tebe sam GOSPODIN king

16Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Uto 1 Dec - 15:22

D4



Nije razredna ali je skolska...



Sjecanja iz djecackih dana Skola.th

17Sjecanja iz djecackih dana Empty Re: Sjecanja iz djecackih dana Uto 1 Dec - 20:05

Mr. Majevica

Mr. Majevica

cheers Bravo D4 !

https://majevica.forumakers.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu